Lviv

Мені дуже подобається Львів, тому я їду до нього за першої можливості. Цього разу супроводжую малу на конкурс танців.

Нажаль, я ще не можу собі дозволити жити у Львові, але можливість відпочити три дні після Києва теж непогано. Завчасно бронюємо на букінгу апартаменти (відзив на сайті), швидко добираємось інтерсіті до міста та трамвайчиком до оселі, кидаємо речі та йдемо гуляти. Бачиш inv.V? А вона є!

Багато фото не робив, бо їх вже і так є. В ратуші давно не був і звернув увагу що додалось обладнання від мобільних операторів – гуде та йде тепло.

Чудовий вид на старе місто. Погода була гарна, хоча обіцяли дощ.

Годинник працює

Але контрасти на кожному кроці.

Мотоциклів на вулицях мало, але трохи є.

Наступного дня поїхали на Погулянку де в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичин проходив конкурс. Я пішов у парк з радіо, де зрозумів що забагато дивився Твін Пікс.

З радіо не вийшло. Дроти на деревах розвішав, але всередині радіо один відпав. Не встиг я з цього приводу засумувати, як мене запросили повернутись в сім’ю. Вирішили трохи пройтись пішки – якраз через Личаківський цвинтар де додалось свіжих поховань вже з АТО.

Костьол на місці.

Затишні львівські подвір’я.

Зайшов у гості до UR3WA

Він показав мені свої теплі лампи, а я швидко припаяв дрота в своєму сирному радіо на якому ним було проведено пам’ятний зв’язок.

Три дні минули як одна година і час їхати. Наступного разу треба обов’язково зайти в паб на перехресті Стефаника і Чайковського з крафтовим пивом.